Державна підсумкова атестація

Як відбуватиметься ДПА 2017

ДПА з англійської мови

Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу

Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"

Наказ "Про затвердження Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я"

Лист МОН України від 22.04.2015 № 1/9-209 «Про врахування середнього бала документа про загальну середню освіту»

Лист МОН № 1/9-221 від 29.04.15 року (роз'яснення щодо нагородження золотою та срібною медалями)