День цивільного захисту

14 квітня у школі відбувся показовий День цивільного захисту. На заході були присутні Світлична О.Ф., начальник управління освіти адміністрації Жовтневого району, Ривкіна О.О., заступник начальника управління освіти адміністрації Жовтневого району, Ніколенко В.М., головний спеціаліст відділу захисту населення міських районів управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами ЦЗ Харківської міської ради, Бабенко В.І., заступник начальника відділу управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та ЦЗ Харківської міської ради, Вигляд О.Н., завідувач міськими курсами ЦЗ, Довгяло Е.І., викладач міських курсів ЦЗ, Широкий В.М., заступник начальника відділу управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та ЦЗ Харківської міської ради, Толкунов І.О., начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Націонвльного університету ЦЗ України, полковник служби ЦЗ, Ігнатьєв О.М., старший викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету ЦЗ України, підполковник служби ЦЗ, директора ЗНЗ та ПНЗ району, курсанти Національного університету ЦЗ України, представники пожежної та кінологічної служб району.

Протягом Дня були проведені відкриті уроки: урок-театр "Малечі про небезпечні речі" (1-2 клас), виховна година "Допоможи собі сам" (6 клас), урок-конференція "Чорнобиль стукає у серце..." (9 клас). Учні 1-11 класів підготували стіннівки, хлопці та дівчати 10-11 класів провели комбіновану естафету та змагання. Пожежні та кінологи Жовтневого РВ ГУ ДСНС України показали тренування з гасіння умовної пожежі та пошук потерпілих під завалами.

Організацію та проведення Дня цивільного захисту ХЗОШ №127 було оцінено на "ВІДМІННО".

Галереї "День цивільного захисту. 14.04.2015"