«Безпека на дорогах залежить від кожного». Закінчився Тиждень безпеки дорожнього руху

«Безпека на дорогах залежить від кожного»

З 9 по 13 листопада у школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Для учнів старшої школи відбувся перегляд відеороликів та соціальної реклами про правила поведінки на дорозі та обережність за кермом.

Учні молодших класів організували виставку малюнків та творчих робіт на тему: «Моя дорога додому!». Діти намалювали велику кількість дуже змістовних та гарних робіт.

13 листопада відбулась вікторина знавців правил дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух». Діти приємно здивували своїми повними та багатогранними відповідями, а також вичерпними знаннями у цій галузі. Захід дуже сподобався дітям, дав їм можливість розкрити та проявити себе у різних конкурсах.

Також протягом тижня шкільний загін юних інспекторів руху проводив агітбригаду «Дорожні правила знати, щоб жити!» для учнів молодшої та середньої школи. Діти розповідали про те, що потрібно дотримуватися правил поведінки на дорозі для того, щоб зберегти своє здоров’я та життя.