НОВОРІЧНІ СВЯТА

Новорічні свята - час дивовижного, завжди хвилюючого, особливо чарівного. Люди очікують чергового дива, світлої казки... Хтось загадує бажання і вірить, що воно неодмінно здійсниться в наступному році.

Наша школа вкотре гостинно відчинила свої двері. Неповторна атмосфера майбутнього свята захопила всіх. У залі, де проходили новорічні вистави, було красиво, затишно і багатолюдно.

Ранок почався веселою музикою. Багато різних пригод і випробувань пройшли герої новорічної казки разом з дітьми. На свято завітали справжні Дід Мороз та Снігуронька! Веселощі тривали! Учні порадували присутніх чудовими сценками, піснями та грою на музичних інструментах. Кожен клас показав свої концертні номери, які зустрічалися бурхливими оплесками дітей і гостей. Учні з цікавістю дивилися виступи своїх однокласників, брали участь у конкурсах. Дід Мороз і Снігуронька вручили кожному учаснику дійства, новорічні подарунки і шкільні сувеніри. Закінчився ранок біля ялинки спільним хороводом і піснями.