25 лютого у Національному університеті цивільного захисту України відбувся День відкритих дверей.

25 лютого у Національному університеті цивільного захисту України відбувся День відкритих дверей, який відвідали учні 11 класу школи.Уперше у програмі заходу дівчата-водолази НУЦЗУ відпрацювали вправи з порятунку на воді та водолазних спусків на водоймищі університету.Також учні ознайомилися з навчально-матеріальною базою університету на території містечка на вулиці Баварській. Фахівці, курсанти та студенти навчального закладу провели показові заняття з відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів; дій караулу під час гасіння пожежі; рятувальних робіт на воді.Учні мали можливість ознайомитися із аварійно-рятувальною технікою та взяти участь у показових заходах.

Колектив школи висловлює велику подяку Толкунову І. О., кандидату технічних наук, викладачу НУЦЗУ за цікаву екскурсію.