День цивільного захисту

12 квітня 2017 року у школі пройшов День цивільного захисту.

Основною метою проведення Дня цивільного захисту було: удосконалення педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій; практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту; вміння користуватися засобами індивідуального захисту; навчання керівного та командно-начальницького складу цивільного захисту навчального закладу з організації та проведення заходів цивільного захисту. В організації проведення Дня цивільного захисту у школі приймали участь солдати Національної гвардії військової частини 3005 та курсанти Національного університету цивільного захисту населення. Особливу подяку колектив школи висловлює Толкунову Ігорю Олександровичу, полковнику служби ЦЗ, начальнику кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ.

Протягом дня проведено заходи: засідання штабу ЦЗ, загальношкільна лінійка з приводу відкриття Дня цивільного захисту, тематичні уроки, відпрацювання дій учнів та постійного складу школи в надзвичайній ситуації, евакуація школи, огляд стендів, плакатів та наочності по цивільному захисту, огляд виставки індивідуальних засобів захисту, випуск шкільної стіннівки, спортивні змагання, знайомство зі спеціалізованою технікою.

Cпівпраця з НУЦЗУ