До побачення, "Соняшник"!

16 червня закінчилася зміна у пришкільному таборі "Соняшник".

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей у дитячому таборі і настав час прощатись. Протягом червня учні змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, враженнями, розвагами та екскурсіями. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне. Для когось це були нові враження від місць, в яких вінраніше ніколи не був, для когось – враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили.

Сподіваємося,що дітям дуже сподобалося перебувати у дитячому таборі, а ми, в свою чергу, із задоволенням будемо робити їх щасливими, бо для працівників табору немає нічого кращого за радісні оченята та відверті посмішки наших вихованців.

До зустрічі в наступном уроці!

ЩОДЕННИК ТАБОРУ "СОНЯШНИК"