Свято Івана Купала

2017-07-07

/Files/images/19693698_441671002869755_9206338283251754305_o.jpg

Яскраве свято Івана Купала відбулося уНовобаварського районі. У парку біля культурно-ділового центру «Баварія» гостей радували цікавими майстер-класами, безліччю квітів, зелені, найцікавішими стилізованими нарядами і незвичайною атмосферою, наповненій загальними веселощами!

Локації історичного фехтування в спортивному спорядженні були раді не тільки хлопчаки, а навіть дівчинки, які з особливим інтересом брали участь в імпровізованих міні-боях! Мами зі своїми дочками активно займалися плетінням вінків з квітів, де кожна могла відчути себе майстринею! Жінки в цей вечір, дійсно, були квітучими! Дорослі і діти захопилися цікавою локацією за участю поліцейських, які стали учасниками багатьох фотосесій! Локація етнічних барабанів стала оригінальним оформленням свята! Запально, сміливо, блискуче!

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і голови Адміністрації району Тетяни Цибульник всіх жителів Новобаварського району привітала зі святом заступник голови Адміністрації Олена Жученко. Також на святі був присутній заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, який побажав всім учасникам заходу гарного настрою і яскравих вражень.

На святі приємним сюрпризом стали подарунки від глави Адміністрації Новобаварського району Тетяни Цибульник для найактивніших учасників, а саме: Гончарової Світлани, Кошовий Марини, Голінка Ірини, Золотько Олександри і Золотько Вікторії! Вкотре можна підтвердити, що в нашому районі талановиті люди не перестають дивувати і дарувати гарний настрій!

Можна довго писати про сьогоднішній вечір, його учасників і тієї затишній атмосфері, що вабить своєю теплотою! Краще подивитися фотозвіт! Івана Купала - це свято, по-справжньому передає всю красу літа.

Відео репортаж

ФОТО

Кiлькiсть переглядiв: 23