Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з Днем знань

Дорогі харківські школярі, шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаю вас з початком навчального року, з Днем знань.Нарядні хлопці та дівчата сьогодні йдуть всіма харківськими вулицями, і я радий, що в нашому місті життя триває своїм, правильним звичаєм.Головні, сьогодні, звичайно, першокласники. Починається ваша шкільна робота - важка, але цікава, попереду нові знання і нові друзі. Я бажаю вам всі ці роки з радістю йти до школи, й з радістю повертатися з неї. Дивіться на старших, вірте в свої сили і - в добру путь.Самі щирі побажання - нашим вчителям. У вас велика влада над дітьми, ви знаходите таланти, розвиваєте особистість. Ми, батьки, сподіваємося на вас і довіряємо. Терпіння, мудрих рішень, а також спокою і сил у вашій почесній роботі.Вірю, що кожен з нас на своєму місці намагатиметься діяти правильно: бути гідним наставником, вдячним учнем, берегти свою школу, родину і наше місто.Потрібно дивитися вперед і вірити тільки в хороше, в мирне майбутнє для всіх нас.

Харківський міський голова Геннадій Кернес