Свято Першого дзвоника

Перший день осені, ти незабутній»

Знову вересень кличе до школи

До незвіданих даль і доріг

Поспішаю із ранішнім сонцем,

Щоб ступить на знайомий поріг.

1 вересня у школі традиційно, по-родинному, пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 53-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним.Вони востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати.

На святі були присутні гості - генеральний директор підприємства "Santan" О. Паламарчук, представник адміністрації району О. Башлай.

Школа отримала цінні подарунки та сувеніри від мера міста, голови адміністрації, депутатів та підприємців, які опікуються нашим районом.