Зустріч з працівниками патрульної поліції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення Всеукраїнського місячника «Увага! Діти – на дорозі!»представники патрульної поліції розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.А дміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам служби за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.