Батьківські збори

11 вересня у школі проходили загальношкільні батьківські збори. На зборах були присутні депутат Харківської обласної ради О.Ю. Ткаченко, генеральний директор підприємства "Santan" О.М. Паламарчук.
Батьківська громадськість разом з колективом школи зібралися, щоб підвести підсумки минулого навчального року, розповісти про досягнення дітей і сформувати плани на майбутній навчальний рік.
Директор коли Л.І. Тільна виступила з доповіддю.
Батькам була представлена повна інформація про діяльність школи: про роботу педагогів, про забезпечення дітей збалансованим харчуванням, про ремонтні роботи, які проводилися протягом року, про оновлення матеріально-технічної бази. Зі звітом про використааня благодійних батьківських внесків виступила голова батьківського комітету школи Ю.О. Мамедова.