НОВИЙ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС УРОЧИСТО ВІДКРИТО В ПАРКУ ІМ. САФАРОВА!

15 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у відкритті одного з найбільших в місті стадіонів для дитячого спорту в ДЮСШ №5 Новобаварського району. За кошти міського бюджету, за підтримки Німецької федеральної компанії "GIZ" і меценатів біля школи побудований багатофункціональний стадіон для командних видів спорту, легкої атлетики та індивідуальних занять. На поле обладнані баскетбольний та два волейбольні майданчики, тренажерний майданчик, грунтове футбольне поле, а також поле для міні-футболу з професійним штучним покриттям.

Після урочистого відкриття футбольна збірна школи зіграла матч з командою міських депутатів і меценатів. Юним спортсменам подарували квитки на матч за участю харківського «Металіста 1925».