З Днем працівника освіти!

Шановні працівники школи!

У день вашого професійного свята побажаємо Вам, щоб Ви завжди йшли в ногу із сучасними реформами в освіті України, були генератором нових педагогічних ідей та успішно їх впроваджували в шкільне життя, щоб Вас ніколи не залишала творча наснага, а робота із своїми вихованцями приносила велику радість та задоволення. Бажаємо Вам старанних учнів, які будуть захоплено слухати Вас, батьків, які будуть розуміти важливість освіти, гідних умов праці та прекрасних колег,новихдосягнень і злетів. Нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується,шанується і щедро винагороджується. Бажаємо, щоб Ваше дозвілля було не тільки перевіркою зошитів та написаннямметодик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя! Зі святом!