Осінній ярмарок

В Україну завітала осінь. Осінь – час підвести підсумки і проаналізувати зроблене. А після цього – змити проливним дощем всі невдачі і вдихнути свіже повітря майбутнього, в якому небо буде чистим і безхмарним, прозорим і невагомим, якими бувають звуки осені.

Традиційно у жовтні, разом із чарівними звуками осені, в школу прийшло свято - Осінній ярмарок.

Учні підготували театралізовану виставу та тематичні поробки, малюнки, стіннівки. На захід завітав генеральний директор підприємства "SANTAN" Паламарчук О.М., який привітав учнів та побажав успіхів у навчанні та творчості. Після урочистого відкриття розпочався Осінній ярмарок. Які цікаві і смачні товари рекламували учні кожного класу. Задоволення отримали і продавці і покупці!

Свято було багато на емоції, враження, гарний настрої і посмішки, які учасники залюбки дарували один одному.