Молодіжна конференція "Шлях до успіху"

За ініціативи Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради для лідерів учнівського самоврядування району на базі ХСШ №162 пройшла молодіжна конференція «Шлях до успіху!». У конференції взяли участь більш ніж 200 учнів, які мали можливість задати питання спікерам - успішним молодим людям міста Харкова. Ділилися своїм життєвим досвідом з молоддю представники Харківської міської ради Костянтин Лобойченко і Михайло Лазарєв; депутат Олександр Ткаченко; бізнесмени, керівники підприємств: Олександр Паламарчук, Віталій Шейн, Олександр Секірін, Софія Бєлєнкова, В'ячеслав Кутовий, Данило Мариніч. Серед поширених запитань: Як вибрати професію? Які труднощі зустрічаються на шляху до поставленої мети? Де знайти натхнення? Спікери активно ділилися історіями свого особистісного зростання і важливими ключовими моментами розвитку особистості. На основне питання «Як досягти успіху?» учасники конференції прийшли до єдиної відповіді: «Успіх - це самодисципліна, перемога над собою, над власною лінню. Успіх - це праця!» Харківський міський голова Геннадій Кернес і Харківська міська рада завжди сприяють розвитку молодіжного руху міста Харкова. ,, Нехай Вам пощастить займатися улюбленою справою, і це обов'язково призведе до успіху! », - Геннадій Кернес.