Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Головна тема Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом цього року – це ПРОФІЛАКТИКА. Слоган інформаціно-адвокаційної кампанії - «Я за профілактику ВІЛ!», який візуалізується у зображені піднятої руки.

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в нашій школі були проведена низка заходів на тему « Я за профілактику ВІЛ».У фойє школи були розміщені плакати та стенди на відповідну тему. Діти виготовили буклети «Знайте правду про СНІД». У кабінеті предмету "Основи здоров'я" учні переглянули соціальні ролики «Ми проти СНІДу».

Учні прислуховувалися до кожного слова та зрозуміли що потрібно буди трішки обережніше, і не забувати хворих людей, толерантно відноситися до ВІЛ-інфікованих.

Першина Н.І., вчитель предмету "Основи здоров'я", провела тренінгові заняття з учнями 5-7 класів.