Міжнародний день інвалідів

На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку.Люди з обмеженими можливостями – це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. До цієї категорії належать діти, люди пенсійного віку та інваліди.
Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів направлено на звернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя.
На підтримку дітей-інвалидів у школі була проведена акція "Рука допомоги", у ході якої кожен мав можливість підтримати дітей, потиснувши їм руки.
Також діти взяли участь у майстер-класі "Творимо казку разом", підчас якого діти-інваліди, які навчаються у нашій школі , вчилися виготовляти новорічні подарунки-сюрпризи.