День місцевого самоврядування

У день місцевого самоврядування Адміністрація Новобарварського району Харківської міської ради для активних школярів району провела день відкритих дверей.Для ознайомлення з роботою Адміністрації були запрошені 60 лідерів учнівського самоврядування з 16 шкіл , які гідно представляють район на різноманітних конкурсах та проектах. Активная молодь мала можливість розпитати голову района Тетяну Цибульник, а також її заступників. Діти запитали про плани розвитку району, ремонтні роботи, розпорядок дня керівника. В рамках заходів спільно з представниками Молодіжної ради при Харківському міському голові були заслухані проекти та ініціативи молоді для участі у програмі 2018 року «Суспільний бюджет». «Нам дуже приємно, що з кожним роком кількість активних молодих людей збільшується. Вони генерують безліч хороших ідей, які спрямовані на розвиток нашого району та міста. Харьковскій міський голова Генадій Кернс підтримує молодіжний рух у місті. Приємно, що наш район є активним учасником молодіжної життя міста. Ми впевнені, що ті ініціативи, які сьогодні були озвучені нашими дітьми, обов'язково знайдуть підтримку мешканців міста Харкова і зможуть бути реалізовані в майбутньому », - сказала Татьяна Цибульник.