Фестиваль юних талантів Новобарварського району «Шлях до зірок - 2017 рік

Під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за ініціативи голови Адміністрації Новобаварського району Татьяни Цибульник пройшов 1-й фестиваль художньої самодіяльності дітей Новобравского району «Шлях до зірок - 2017».

Фестиваль об'єднав найяскравіших, найбільш талантливих дітей району. Для участі було подано більше 300 заявок. У відбірних турах приймали участь діти від 5 до 17 років у семи номінаціях: «Вокальне мистецтво: професійне», «Вокальне мистецтво: аматори», «Ораторське мистецтво», «Циркове мистецтво», «Хореографія», «Інструментальне майстерність», «Театральне мистецтво ».Фінал пройшов 12 грудня на малій сцені Харківського академічного театру опери і балету.

Шкільний театральний гурток "Пролісок, що представив на розгляд журі та глядачів уривок з вистави Ж.Б. Мольєра "Міщанин-шляхтич", посів І місце у номінації "Театральне мистецтво" .

Сорокіна Діана, учениця 9-го класу, з цирковим номером " Каучук" отримала грамоту ІІ ступеню.

Вітаємо наших переможців та бажаємо майбутніх перемог!