ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету 2018 відзначається під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе». День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класу, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex.

Кожен учасник вебінару отримує доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”. Експерти нададуть відповіді на 40 найцікавіших запитань від учасників вебінару. Серед цих запитань буде обрано 3 кращі запитання, автори яких отримають призи від організаторів. Кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв'язку. Навчальні заклади отримують сертифікат учасника за наявності мінімум 10-ти сертифікатів своїх учнів. Розсилка сертифікатів через 3 тижні після проведення вебінару.