Конкурс "Харків очима небайдужих дітей"

На виконання Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2018-2022 роки, з метою формування у школярів позитивного погляду на майбутнє Харкова, виховання активної громадянської позиції, залучення до практичного вирішення актуальних і соціальних проблем міста, підтримки та розвитку дослідницької та проектної діяльності учнів серед учнів навчальних закладів Новобаварського району відбувся І (районний) етап міського конкурсу учнівських проектів серед учнів 3-6 класів «Харків очима небайдужих дітей». На конкурс було представлено 37 проектів.

Конкурс учнівських проектів проходив на базі Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради.

- І тур - заочний (оцінка проектів членами журі) -15.03.2018;

- ІІ тур - очний (індивідуальна, групова презентація-захист проектів їх авторами) - 19.03.2018)

Роботи учнів-переможеців І (районного) етапу конкурсу направлені для участі у II (міському) етапі .

Учні 4-го класу представили роботу "Іграшка миру"