Фестиваль"Писанка-2018"

Сьогоднішній прекрасний весняний день доповнився чудовою подією - у Новобаварському районі в гімназії 65 пройшов ФЕСТИВАЛЬ ПИСАНОК. На фестивалі були присутні гості - Ткаченко Олександр Юрійович і Жученко Олена В'ячеславівна, діти і батьки шкіл 28, 127, 65 і 162, а так же дитячих садів 88, 143, 163.

Кожний загальноосвітній заклад представив велику кількість робіт, що зробили діти і їх батьки. Не передати словами красу, оригінальність і різноманітність всіх виробів. Кращі з них були відзначені грамотами адміністрації Новобаварського району та солодкими подарунками від депутата обласної ради Олександра Ткаченко.

Нагороду отримала родина Мамедових, Ельдар та мама Юлія Олександрівна. Вітаємо переможців!