Нагородження стипендіатів "Кращий учень навчального закладу"

11 квітня 2018 року відбулося урочисте вручення сертифікатів учням навчальних закладів району, нагороджених стипендіями Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу».

На святі були присутні 20 учнів, які стали у 2017/2018 навчальному році стипендіатами Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», 5 стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та їхні батьки, яким вручили Подяки адміністрації Новобаварського району.

Учасників свята привітали і вручили сертифікати на отримання стипендій, буклети «Обдарована молодь» і цінні подарунки голова адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Цибульник Тетяна Анатоліївна, депутат Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко, депутат Харківської міської ради Юрій Ігорович Медведєв та директор комунального спеціалізованого підприємства «Харківміськліфт» Олексій Олександрович Топчій.

Вітаємо кращого учня нашої школи Мамедова Ельдара та його батьків, Мамедову Юлію Олександрівну та Мамедова Фізулі-огли.