Запрошуємо до шкільного табору "Соняшник"

У школярів завершується навчальний рік. Завтра для них пролунає останній дзвоник і дасть сигнал канікулам – літньому безтурботному відпочинку без уроків, контрольних, екзаменів. З метою організації відпочинку дітей у період літніх канікул при закладах освіти міста заплановано відкриття таборів з денним перебуванням.

Адміністрація ХЗОШ № 127 повідомляє, що на базі школи буде працювати дитячий табір з денним перебуванням "Соняшник"!

29 травня 2018 року відбудуться урочисті заходи відкриття табору, який працюватиме впродовж 14 робочих днів, з дворазовим харчування дітей (орієнтовна вартість 25 грн.).

Велика увага приділятиметься організації дозвілля дітей, а саме: проведенню спортивних змагань та турнірам, екскурсіям та мандрівкам, культпоходам в театри, музеї, відвіданню бібліотеки, басейну тощо.

Для дітей це чудова нагода оздоровитися і дізнатися щось нове чи упорядкувати свої знання. Кожен день розпланований з ранку до обіду. Тут кожен знайде те, що йому до вподоби.