У Харкові проходив Науковий пікнік

Сьогодні 15.09.2018 на площі Свободи проходив 8 фестиваль "Науковий пікнік". Учні школи разом з вчителем фізики Гаврищук Л.П. з задоволенням відвідали цей захід.

Учні могли спостерігати і власноруч провести хімічні досліди, зрозуміти фізичні закони, відчути себе середньовічними лицарями, потримати в руках екзотичних тварин, створити кільце всевладдя з «Володаря кілець», надрукувати руку Термінатора на 3D-принтері, зняти власний короткометражний фільм, пересувати предмети звуком, виготовити косметичні засоби за унікальним рецептом, керувати роботами тощо.

Діти познайомилися з вищами, які були представлені на Пікніку, поспілкувалися з студентами, отримали інформацію, що допоможе їм у виборі майбутньої професії.