Міжнародний день миру

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

Зараз сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, доюробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни держави.

В цей сонячний день, учні школи випустили у небо кульки з голубами миру в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир, та приєдналися до акції учнів Новобаварського району "Дзвоник миру".

У класах пройшли тематичні заходи, була оформлена "Стіна миру" з малюнками дітей.