Всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені»

26жовтня 2018 року вКаразінському університеті відбудлося відкриття Всеукраїнського фестивалю «Наука насцені».

Основна ідея фестивалю— зібрати разом вчителів природничо-наукового (STEM) циклу для обміну найбільш вдалими і практично застосованими інноваціями та методами навчання, продуктивними ідеями поліпшення викладання та мотивації дітей вчити точні науки.

Цього року у фестивалі беруть участь 77 вчителів з 29 міст і сіл України. Разом із ними проекти демонструватимуть вчителі, школярі та їхні батьки.

Ознайомитися та оцінити наробки учасників фестивалю були запрошені вчителі Новобаварського району м. Харкова, серед яких були присутні Житнікова В.В., вчитель математики, та Міляєва Н.В., вчитель біології та хімії.