Круглий стіл Батьківської ради закладів освіти Новобаварського району.

15 лютого 2019 року, на базі спеціалізованої школи №162 близько 200 батьків взяли участь у засіданні круглого столу Батьківської ради закладів освіти Новобаварського району.

Для всебічного обговорення питань участь в засіданні прийняли депутат Харківської обласної ради Ткаченко О.Ю., психологи, представники Управління патрульної поліції в Харківській області, Державної установи «Центру пробації» в Харківській області, а також головний лікар дитячої поліклініки №2 Самсоненко В.І.

Батьків ознайомили з планами поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти на 2019 рік

.Розглядалися важливі питання 2019 року, такі як: організація харчування та оздоровлення учнів; проведення випускних вечорів; правила прийому дітей до першого класу; організація та проведення ЗНО, ДПА; організація медичного обслуговування в закладах освіти; профілактика булінгу.