Тиждень природничих наук

З 25 по 28 лютого у школі проходив Тиждень природничих наук.

У рамках Тижня природничих наук проводились цікаві заходи: ігри, конкурси, вікторини, виставки. Гра «Що ми викидаємо, або золоті розсипи смітників» була проведена серед учнів 6-7 класів учителем біології Міляєвою Н.В. . Учні працювали з шарадами, анаграмами, переглядали відео на екологічні теми. Ця гра проводилася з метою залучити молоде покоління до збереження природи на планеті, у цікавій ігровій формі показати як можна утилізовувати і з користю використовувати сміття для блага людини. Гра-вікторина «Країнами і континентами», яку підготувала і провила учитель географії Павлюк Л.В. 7-8 класами, дала змогу учням відчути себе мандрівниками, першопроходцями географічних широт. Гра мала на меті підвищити інтерес школярів до географічних знань, поглибити знання учнів з теми «Географічне пізнання Землі», а також розвинути пізнавальні якості і творче мислення.

Великий інтерес проявляють учні до предмету "Хімія". Вікторину " У світі чудової науки хімії" між учнями 8-9 класів провела вчитель Худолій А.А. Під час вікторини учні провели цікаві досліди.

Учні 1-4 класів було проведено квест "Світ навколо тебе"