Туристичний зліт

29-30 травня на території гідропарку, що в Новобаварському районі, проходив районний туристсько-краєзнавчий зліт 26 команд закладів загальної середньої освіти району.У заході взяли участь понад 1000 дітей та підлітків з нічним перебуванням у туристичних наметах. Відбулися змагання юних туристів на краєзнавчих станціях: «Геологія», «Етнографічна», «Історичне краєзнавство», «Екологія», «Географічне краєзнавство», «Топографія», «Рятівник», конкурси з організації туристськогопобуту: «Кращий бівуак», «Смачного!», «Візитка: «Байки бувалих туристів». В рамках зльоту пройшли показові виступи кінологів, пожежних, водолазів, туристів-водників на байдарках. Приємно вразив парад повітряних зміїв та показові виступи велосипедистів. Відбулася «Акція пам’яті».

Безліч незабутніх вражень діти табору "Соняшник" отримали під час відвідування туристичного зліту туристів Новобаварського району. Враження незабутні!!!