Спортивне свято

У День знань у школі було проведено спортивне свято "Україна - спортивна країна! Харків - спортивне місто!" На святі були присутні перший заступник Харківського міського голови, депутат Харківської міської ради Ігор Олександрович Терехов та голова адміністрації Новобаварського району Тетяна Анатоліївна Цибульник, які привітали учнів з початком нового навчального року. Учні школи взяли участь у різноманітних спортивних естафетах, грали у футбол, баскетбол та теніс, учнів перших класів захопила розвага на дитячому майданчику з казковим героєм, викладачі військової кафедри Харківського національного університету цивільного захисту України демонстрували засоби захисту, співробітники військової частини 3005 Національної гвардії України організували силові тренування, чемпіони світу 2019 з тхеквондо ІТФ провели показове тренування! Ми любимо спорт! Це здоров'я та розвиток! Пишаємося, що у нашій школі є надсучасний стадіон та нова спортивна зала! Пишаємося нашим рідним містом Харковом, у якому дбають про здоров'я та безпеку дітей! Бажаємо нашим учням значних спортивних досягнень та міцного здоров'я!