Відзначаємо Міжнародний день миру

Сьогодні у школі відзначили Міжнародний день миру. Урочиста лінійка, малюнок на асфальті, виховні години та флешмоб "Парасолька миру" - заходи, у яких активну участь взяли учні.

.Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ. Мир на землі — це росяні світанки,Краса і творчість, пісня у гаях. Мир на землі — це вечори і ранки Із радістю і щастям у серцях. Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай. Це та земля, де сміх і пісня лине ,А діти йдуть до школи знов і знов. Й ніколи у боях ніхто не гине, Бо там господар — щастя і любов!