До Дня захисника України

День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Напередодні свят у школі проведено військово-спортивне свято для учнів 8-9 класів спільно з працівниками військової кафедри Харківського національного університету цивільного захисту України.

З метою розвитку патріотизму, поваги до героїв-захисників нашої Батьківщини, виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формування переконання у нетлінності духовних скарбів народу, спонукання учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі для учнів 6-7-х класів проведено урок мужності викладачами військової кафедри Харківського національного університету цивільного захисту України.