Доторкнутися до казки

Учні і побували на екскурсії в торгово-виробничій компанії “Артан-Колор” з виробництва скляних ялинкових іграшок ручної роботи. Світ, в якому все виткане з чарівництва, розкрив для наших діток двері. Ми побачили, як з маленької колбочки народжується сяюча іграшка, і убирається в новорічне вбрання. На фабриці ялинкових іграшок , діти відчули себе немов у казці. Адже саме тут народжуються барвисті новорічні кулі, яким судилося обрамити новорічні ялинки. Діти познайомилися з етапами розробки ялинкових іграшок, створюючи їх тільки вручну. Склодувний цех - місце чудес. З маленької скляної колби виростає справжня новорічна іграшка. Потім прозора куля одягаються в дзеркально-блискучий наряд. Залишився останній, але такий важливий етап! Щоб іграшка заграла фарбами, талановиті художники розписують її вручну. Наші діти повчилися у них майстерності. Для учнів провели майстер-клас із розмальовування іграшки. А в подарунок кожен отримав кульку, розмальовану власноруч.

Екскурсія була цікавою, змістовною. Учні отримали велике задоволення.