Прийом педагогічних працівників Новобаварського району першим заступником Харківського міського голови Тереховим I.О. з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти

Сьогодні, 1 жовтня 2020 року, в малiй залi Харківської міської ради вiдбувся урочистий прийом педагогічних працівників Новобаварського району першим заступником Харківського міського голови Тереховим I.О. з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти.

Почесною грамотою виконкому Харківської міської ради за багаторiчну сумлiнну й плiдну працю, високий професiоналiзм, вагомий внесок у розвиток освiти мiста Харкова та з нагоди професійного свята було нагороджено педагогiчний колектив гімназії №39. Подякою міського голови за багаторiчну сумлiнну й плiдну працю, високий професiоналiзм, вагомий внесок у розвиток освiти мiста Харкова та з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти вiдзначено 9 педагогічних працівників району, а саме: Ветренко Марину Юріївну, завiдувача ДНЗ №143; Лисицьку Ольгу Володимирівну, директора СЮТ №1; Нiцевич Юлiю Вiталіївну, директора ДЮСШ №5; Щербакову Оксану Вiкторiвну, заступника директора школи №162; Пілаєву Олену Михайлівну, учителя початкових класів школи №162; Кермеш Тетяну Леонiдiвну, практичного психолога ДНЗ №156; Чеснокову Ларису Василівну, музичного керівника ДНЗ №163; Яковенко Олену Анатоліївну, завiдувача органiзацiйно-масового вiддiлу ЦДЮТ №2; Смолко Валерiя Миколайовича, культорганiзатора ЦДЮТ №2.

Бажаємо подальших успiхiв та натхнення! Зі святом!