Cтародавня народна мудрість говорить:"Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — посади дерево, якщо твої плани розраховані на віки — виховуй дітей".

/Files/photogallery/photo_5334701925888805557_y.png /Files/photogallery/1641575897617.jpg

ВИПУСКНИКИ ПРО ГІМНАЗІЮ

А ви знаєте, чому в нашій школі варто навчатися?!

Найкраще про це розкажуть наші випускники 2022-2023 н.р.- учні 9-А класу у своєму відео "15 причин, чому приємно навчатися в 127-ій".
Пройшов рік після ворожого обстрілу, коли ударною хвилею було пошкоджено заклад освіти. Зараз повним ходом йдуть ремонтні роботи. Школа відновлюється просто на очах.
Життя триває і ми сподіваємося, що дуже скоро в нових інтер'єрах скоро запанує звичне шкільне життя! ВІДЕО

Солодай Ольга, випускниця 1999 року

"Школа – це маленька частинка моєї Батьківщини. Саме вона сформувала мене як особу, як громадянина України. І тому вона завжди буде в моїй пам'яті, в моєму серці. Спасибі вчителям, низький уклін тобі, рідна школа!"

Свічкарь Ольга, випускниця 2000 року

"Школа – це мій другий будинок, в якому я подорослішала завдяки старанній роботі моїх вчителів і уважному спостереженню директора нашої школи. Ми вчилися, тому що нас учили, ми любимо, тому що нас любили, і ми пам'ятатимемо це".

З твору випускника 2008 року

«Школа на Володарського – це нескінченна загадка. Хто може сказати, що з нею буде в наступний момент? Хто населяє її? Божевільні? Генії? Інопланетяни? Немає! У ній мешкаємо МИ.»