Життя сучасної людини важко уявити без школи: без гомінкого дитячого товариства, невгамовних дзвінків, безлічі підручників та багатьох інших речей, що творять шкільний світ. Є у нього своя творча душа, часткою якої ти стаєш. І навіть через багато-багато років, кілометрів і життів ніколи не забудеш тієї єдиної казки дитинства та юності, якою стала для тебе школа.

Учнівське самоврядування

ВИПУСКНИКИ ПРО ШКОЛУ

Солодай Ольга, випускниця 1999 року

« Школа – це маленька частинка моєї Батьківщини. Саме вона сформувала мене як особу, як громадянина України. І тому вона завжди буде в моїй пам'яті, в моєму серці. Спасибі вчителям, низький уклін тобі, рідна школа!"

Свічкарь Ольга, випускниця 2000 року

« Школа – це мій другий будинок, в якому я подорослішала завдяки старанній роботі моїх вчителів і уважному спостереженню директора нашої школи. Ми вчилися, тому що нас учили, ми любимо, тому що нас любили, і ми пам'ятатимемо це".

З твору випускника 2008 року

«Школа на Володарського – це нескінченна загадка. Хто може сказати, що з нею буде в наступний момент? Хто населяє її? Божевільні? Генії? Інопланетяни? Немає! У ній мешкаємо МИ .»