Нормативно-правова база з питань запобігання усіх видів дитячого травматизму

1. Закон України «Про освіту»

2. Закон України «Про загальну середню освіту»

3. Закон України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»

4. Закон України «Про охорону дитинства»

5. Закон України «Про дорожній рух»

6. Закон України «Про пожежну безпеку»

7. Закон України «Про питну воду та питне водопостачання»

8. Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»

9. Закон України від 05.07.2001 № 2586 «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз»

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВКРАЙ СТУРБОВАНІ СТАНОМ, ЩО СКЛАВСЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ТРАВМУВАННЯ І ЗАГИБЕЛІ ДІТЕЙ.

ЗА СТАТИСТИКОЮ, В НАШІЙ КРАЇНІ НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ЩОДНЯ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ЗАГИБЕЛІ 4 ДІТЕЙ, ЩОТИЖНЯ - ЦІЛОГО КЛАСУ ШКОЛЯРІВ І ЩОРОКУ - МАЙЖЕ ДВОХ ТИСЯЧ ЮНИХ ГРОМАДЯН!

/Files/images/ohoorona_dytynstva_08_07_2013.jpg

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Розпочалися літні канікули. На жаль, відпочинок не проходить без прикрих випадків (пожежі, утоплення), що виникають з вини дітей.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ У ПОБУТІ.

ВИХОВУЙТЕ У ДІТЕЙ НАВИЧКИ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ, ДЕМОНСТРУЮЧИ НА ВЛАСНОМУ ПРИКЛАДІ ОБЕРЕЖНІСТЬ У ПОВОДЖЕННІ З ВОГНЕМ, ГАЗОМ, ВОДОЮ, ПОБУТОВОЮ ХІМІЄЮ, ЛІКАМИ. ЗНАЙДІТЬ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН НА ВІДВЕРТУ РОЗМОВУ З ДІТЬМИ, ДАЙТЕ ЇМ ЧІТКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯК ДІЯТИ У ТІЙ ЧИ ІНШІЙ СИТУАЦІЇ.