Нормативно-правова база з питань запобігання усіх видів дитячого травматизму

1. Закон України «Про освіту»

2. Закон України «Про загальну середню освіту»

3. Закон України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»

4. Закон України «Про охорону дитинства»

5. Закон України «Про дорожній рух»

6. Закон України «Про пожежну безпеку»

7. Закон України «Про питну воду та питне водопостачання»

8. Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»

9. Закон України від 05.07.2001 № 2586 «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз»

/Files/images/Абетка.jpg

АБЕТКА 3 БЕЗПЕКИ

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ У ПОБУТІ.

ВИХОВУЙТЕ У ДІТЕЙ НАВИЧКИ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ, ДЕМОНСТРУЮЧИ НА ВЛАСНОМУ ПРИКЛАДІ ОБЕРЕЖНІСТЬ У ПОВОДЖЕННІ З ВОГНЕМ, ГАЗОМ, ВОДОЮ, ПОБУТОВОЮ ХІМІЄЮ, ЛІКАМИ. ЗНАЙДІТЬ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН НА ВІДВЕРТУ РОЗМОВУ З ДІТЬМИ, ДАЙТЕ ЇМ ЧІТКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯК ДІЯТИ У ТІЙ ЧИ ІНШІЙ СИТУАЦІЇ.

ТИЖНІ БЕЗПЕКИ в ХГ № 127

2023 рік:

В освітньому закладі постійно здійснюється робота щодо збереження життя та здоров’я дітей: формується свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, виховуються основи здорового способу життя, відпрацьовуються навички безпечної поведінки в повсякденному житті та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Упродовж 2023 року в закладі освіти систематично проходять Тижні безпеки життєдіяльності, Тижні безпеки дорожнього руху.

Правила поведінки під час повітряної тривоги, на жаль, приходиться повторювати дуже часто, адже в умовах воєнного стану в Україні сирена лунає майже кожний день. Здобувачі освіти впевнені, що захистити своє життя повинна вміти кожна людина, та навчаються безпеці життєдіяльності і на уроках, і в позаурочний час. У початкових класах відбувається тематичні заходи: «Правила дороги завчи до ладу!», «Будь обережний з вогнем!», «Увага! Повітряна тривога!», «Правила поведінки на льоду та воді», в старших класах відбуваються творчі уроки з біології, предмету «Захист України», «Основ здоров’я», аукціони ідей «Що означає БЕЗПЕКА?». Гімназисти демонструють свої знання з правил дорожнього руху, пожежної безпеки. Проведена робота змістовна, корисна та цікава.