Рух юних миротворців. Школа миру

«Школа миру і рух юних миротворців» – це громадський рух, створений за участю дітей та за підтримки ветеранів миротворчих місій ООН на добровільних засадах, яких цікавлять історія держави та світової спільноти, сторінки миротворчої діяльності Збройних сил і МВС України, життя дітей у «гарячих точках» планети, проблеми СНІДу та екології, здоровий образ життя. Мета цього руху – виховання дітей у дусі миротворчості, демократичного світогляду, дотримання громадянських прав і свобод.

Рух юних миротворців Жовтневого району розвиває співробітництво в галузі формування у молоді високих морально – етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Батьківщини, виховання поваги до прав людини та основних свобод для всіх, без роз’яснення раси, статі, мови та релігії.

Головними завданнями РЮМЖР є виховання молоді в дусі миротворчості та демократичного світогляду, організація допомоги ветеранам війни та людям похилого віку, збереження культурної спадщини Слобожанщини та створення на базі шкіл загонів юних миротворців за міжнародною програмою «Мережа шкіл миру».

Девіз миротворців Жовтневого району - «Іди, мій друже, дорогою добра!»

Стрижнем Руху юних миротворців Жовтневого району є прагнення зробити життя кращим - шляхом творіння добрих справ, і тому на блакитному прапорі РЮМЖР зображений білий голуб з зеленою гілочкою як символ миру та добра.