Рух юних миротворців

/Files/photogallery/photo1709144551.jpeg

127-ма - Школа миру

«Школа миру і рух юних миротворців» – це громадський рух, створений за участю дітей та за підтримки ветеранів миротворчих місій ООН на добровільних засадах, яких цікавлять історія держави та світової спільноти, сторінки миротворчої діяльності Збройних сил і МВС України, життя дітей у «гарячих точках» планети, проблеми СНІДу та екології, здоровий образ життя.
Мета цього руху – виховання дітей у дусі миротворчості, демократичного світогляду, дотримання громадянських прав і свобод.
Рух юних миротворців Новобаварського району розвиває співробітництво в галузі формування у молоді високих морально – етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Батьківщини, виховання поваги до прав людини та основних свобод для всіх, без роз’яснення раси, статі, мови та релігії.
Головними завданнями є виховання молоді в дусі миротворчості та демократичного світогляду, організація допомоги ветеранам війни та людям похилого віку, збереження культурної спадщини Слобожанщини та створення на базі закладів освіти загонів юних миротворців за міжнародною програмою «Мережа шкіл миру».

Девіз миротворців району - «Іди, мій друже, дорогою добра!»

Стрижнем Руху юних миротворців району є прагнення зробити життя кращим - шляхом творіння добрих справ, і тому на блакитному прапорі РЮМЖР зображений білий голуб з зеленою гілочкою як символ миру та добра.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.
Зараз сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни держави.
В цей сонячний день, учні випустили у небо кульки з голубами миру в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир, та приєдналися до акції учнів Новобаварського району "Дзвоник миру".
У класах пройшли тематичні заходи, була оформлена "Стіна миру" з малюнками дітей.

ФОТОЗВІТ

Акція "Квітка миру"

Акція "Квітка миру" до Дня миру проходила у школі 21 вересня. Під час підготовки до акції активом учнівського самоврядування обговорювалося багато ідей, варіантів. І було вирішено використати відомий у всьому світі знак "Пацифік".

/Files/images/794GusPMEYo.jpg

Знак «Пацифік» - це символ миру і ядерного роззброєння, а також символ всесвітнього пацифізму. Хто придумав знак «Пацифік», і чому у нього саме така форма? Джеральд Холтом, професійний дизайнер і художник - творець і розробник емблеми «Пацифік». У створенні «знака світу» ключову роль зіграла семафорна азбука. Холтом взяв і з'єднав дві літери з цього алфавіту: N і D, перші літери слів Nuclear Disarmament. У семафорної абетці символ D показується одним прапорцем строго вгору, іншим - строго вниз, а символ N - прапорцями, розведеними в сторони і вниз. При накладенні цих фігур один на одного і виходить всім нам знайомий знак «Пацифік».
Емблема була намальована 21 лютого 1958 року, спеціально до події «Марш миру», який планувалося провести 4 квітня. Старт «Маршу миру» повинен був відбутися на Трафальгарській площі і закінчитися поруч з Управлінням дослідженнями ядерної зброї. Символ став міжнародною емблемою будь-якого антивоєнного руху c 60-х років і до цього дня.


Кiлькiсть переглядiв: 708