Дитячий заклад відпочинку "Соняшник" на базі ХГ №127

Літо - це свого роду місток між навчальним роком, що завершився, і майбутнім. Канікули грають дуже важливу роль для розвитку, виховання й оздоровлення дітей. Літні канікули складають значну частину річного об’єму вільного часу школярів, але далеко не всі батьки можуть надати своїй дитині повноцінний, правильно організований відпочинок. Під час літніх канікул відбувається розрядка напруженості, що нагромадилася за рік, відновлення витрачених сил, здоров'я, розвиток творчого потенціалу. Істина говорить, що тільки здорова людина з гарним самопочуттям, психологічною стійкістю, високою моральністю здатна активно жити, успішно переборюючи різні труднощі і досягаючи успіхів у будь-якій діяльності. Тому батьків, педагогів хвилюють питання виховання здорової, фізично міцної дитини і розвитку в ній творчих здібностей. Ці функції виконує літній табір з денним перебуванням дітей.

/Files/images/Табір.jpg Зробіть своє літо цікавим і змістовним! Запрошуємо учнів 1-8 класів відпочити разом з "Соняшником"!

Всі новини табірного життя читайте тут: #табірсоняшник