День цивільного захисту

Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому діти та підлітки стають важливими суб’єктами інформаційних та навчальних програм, які реалізуються в системі освіти України на регулярній основі. Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту, який проводиться у школі.

Метою Дня цивільного захисту є практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров’я та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно – начальницького та особового складу позаштатних формувань навчального закладу, педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта ЦЗ при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.