ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ШКОЛИ

Забезпечення загальної середньої освіти;

Формування основних компетентностей учнів: пізнавальної, особистісної, самоосвітньої, соціальної, компетентного ставлення до свого здоров’я;

Формування особистості школяра, здатного до організації самостійної діяльності та співпраці;

Створення оптимальних психолого-педагогічних умов для самореалізації учасників освітнього процесу;

Створення системи внутрішкільного моніторингу з метою своєчасної корекції та прогнозування освітнього процесу;

Створення виховної системи школи з метою виховання всебічно розвиненої дитини;

Комп’ютеризація освіти та застосування інформаційних технологій;

Пошук та залучення коштів спецфонду для розвитку навчального закладу.

ЗАВДАННЯ НА 2023/2024 навчальний рік:

Забезпечити безперебійний освітній процес у гімназії та охоплення всіх дітей шкільного віку якісним навчанням з урахуванням попиту освітніх послуг.

Навчальна робота

1. Підвищити результативність участі в предметних олімпіадах за рахунок впровадження різних видів інноваційних методів роботи з обдарованою молоддю.

2. Підвищити результативність навчальної роботи в середніх класах з використанням інноваційних методів через систему візуальних комунікацій та інтелектуального дизайну.

3. Здійснювати підтримку і педагогічний супровід дітей з особливими потребами.

4. Підвищити відповідальність у веденні шкільної документації.

5. Спрямувати навчальну роботу всього шкільного колективу у напрямку «Впровадження різних видів інноваційних методів, технологій у викладанні предметів інваріантної складової».

6. Створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, включаючи освіту протягом життя.

Виховна та соціальна робота

1. Забезпечити безумовне виконання всіх норм законодавства із захисту дітей пільгових категорій та інших учасників ОП.

2. Виховувати дітей у дусі любові до України, міста, гімназії.

3. Продовжувати профілактичну роботу з правового виховання.

4. Активно впроваджувати інноваційні форми та методи роботи у виховний процес за всіма напрямками.

Методична робота

1. Здійснення заходів з поглиблення педагогічних знань, методології навчання, практики та методики виховання, психології, етики, формування в молодих учителів посадових умінь і навичок згідно з вимогами часу.

2. Здійснення заходів щодо підвищення культури співробітництва педагогів різних поколінь.

3. Забезпечити результативну участь вчителів у конкурсах професійної майстерності різного рівня.

4. Упровадження в освітній процес принципів допрофільного навчання, як форм підготовки молоді до майбутнього життя.

5. Створення умов для використання інноваційних освітніх технологій в діяльності педагогічних працівників.

6. Проходження педагогічними працівниками курсів «Безбар’єрна грамотність» Дія. Освіта.

Господарча діяльність

1. Скласти загальношкільний план оновлення матеріальної бази та ремонту навчальних кабінетів.

2. Вжити всіх необхідних заходів із забезпечення економного споживання енергоресурсів.

3. Забезпечити поповнення матеріальної бази для діяльності гімназії.

Адміністративна діяльність

1. Забезпечити адекватну оцінку особистого внеску кожного співробітника до результатів роботи гімназії.

2. Створення комфортних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами – проєктування класів, навчальних кабінетів, ігрових кімнат, актових та спортивних залів та інших приміщень з урахуванням інклюзивності.