Педагогічний колектив школи - справжня дієва дружня команда

Стародавня мудрість говорить: " Якщо твої плани розраховані на десятиріччя - посади дерево, якщо твої плани розраховані на віки - виховуй дітей. Ми навчаємо виховуємо дітей, тому наші плани розраховані на віки і це покладає на нас особливу відповідальність."

Педагогічний колектив школи - це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє.

14 вчителів нагороджені грамотами Міського управління освіти ,практично всі вчителі нагороджувалися грамотами Районного управління освіти, два вчителя нагороджені грамотами та цінними подарунки від міського голови , три вчителя нагороджені грамотами Міністерства освіти та науки України.

У школі працює 21 вчитель. 9 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію (43%),5 вчителів - І кваліфікаційну категорію (24%), 3 вчителя - ІІ категорію (14%), 4 вчителя - спеціалісти ( 19%).

9 вчителів мають звання "старший вчитель", 1 вчитель має звання "вчитель-методист".

/Files/images/AVK_2066x.jpg

Шкільне методичне об'єднання вчителів початкової школи

/Files/images/AVK_0763a.jpg
Дорошева Ганна Василівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "старший вчитель", керівник ШМО