Тривають веселі канікули. Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Всі діти обожнюють Новорічні та різдвяні свята, а особливо зимові канікули. Святковий настрій пронизує все навколо і трапляються справжні дива.

Неймовірне диво сталося під час екскурсії на фабрику ялинкових прикрас у місті Куп'янськ.

Діти побачили на власні очі такі етапи розробки ялинкових іграшок як сріблення, фарбування, розмальовування. Майстри фабрики дійсно творять диво: віртуозно видувають кулі, завивають формовані іграшки, сріблять готові кульки, щоб вони не були прозорі, а далі, в іншому цеху, – розмальовують кожну іграшку вручну!!! Завдяки цьому іграшки несуть в собі безліч позитивних емоцій, адже кожна пам'ятає дотик руки майстра. Наприкінці екскурсії, дітки мали можливість власноруч розмалювати ялинкову іграшку для своєї родини! Стільки старання та любові маленькі майстри вклали у кожну іграшку, а скільки яскравих емоцій, позитиву та радості було в їх очах – це не можливо передати словами!

Не менш цікавою була екскурсія в краєзнавчий музей. Діти ознайомилися з історією рідного краю.
Дякуємо робітникам фабрики та музею за змістовні та цікаві розповіді.