ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Щороку 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України – професійне свято військових, мужніх захисників, які є бойовою потужністю нашої країни. З цієї нагоди в #ХЗОШ127 відбулося військово-спортивне свято серед учнів 8-11 класів.
Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували «своїх». Захід пройшов в атмосфері «позитивної конкуренції». За результатами спортивних конкурсів з невеликою перевагою перемогла команда "Соколята" 9-А класу. Вітаємо переможців!
ВІДЕО Військово-спортивне свято

/Files/images/127.jpg

Змагання показали, що наші юнаки та дівчата впораються з високою відповідальністю бути захисником України - воїном ЗСУ.
Вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків та хлопчиків. Адже на випадок війни стати на захист своєї землі, своїх рідних, повинен кожен справжній чоловік.

З нагоди свята учні #ХЗОШ127 власними руками створили вітальні листівки для своїх татусів, старших братів, воїнів, а вчитель трудового навчання Ирина Коростелёва провела майстер-клас зі створення оригінальної листівки за технікою орігамі з власноруч написаними привітаннями.
Вітальні листівки до Дня Збройних Сил України