Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

Щорічно у першу неділю березня відзначається цікаве свято –Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення (International Children’s Day of Broadcasting). Подію започаткував ЮНІСЕФ. Дату святкування у березні започаткували лише у 2009 році.

Перша неділя березня щороку відводиться для проведення найбільшої у світі медіа-кампанії для дітей, спрямованої на просування прав дитини, особливо її права на участь у житті суспільства. Наприклад, лише у Нігерії понад 200 ЗМІ беруть участь у цій програмі з 1992 року

Метою Міжнародного дня дитячого телебачення і радіомовлення є привернення уваги суспільства до порушення прав дитини.

У першу неділю березня — усі радіо- й телепередачі про дітей і для дітей. Крім веселих мультиків та розважальних програм, дітям надають можливість спробувати себе у ролі працівника ТБ чи радіоведучого, поринувши у цю атмосферу.

Також Міжнародний день дитячого телебачення і радіомовлення вважається професійним святом людей, які старанно створюють контент для діток.