День цивільного захисту

Питання безпеки життєдіяльності та захисту цивільного населення від надзвичайних ситуацій було завжди актуальним, а особливо сьогодні - в умовах воєнного стану.
18 травня у гімназії було проведено загальний День цивільного захисту в онлайн режимі. Особливу увагу звернули на правила поведінки в умовах воєнного стану, порядок дій за сигналом «Повітряна тривога!», протимінну небезпеку, порядок дій у разі аварії на хімічно-небезпечних об’єктах з викидом аміаку та хлору, порядок дій при застосуванні бойових отруйних речовин та дії у разі аварії на об’єктах атомної енергетики. Класні керівники 1-9 класів #ХГ127 провели цікаві заходи, які спрямовані на повторення правил безпечної поведінки в побуті, під час користування електроприладами тощо.
Знай! Пам'ятай! Бережи життя!
Для учнів 1-9 класів гімназії були проведені інформаційні хвилинки вікторини, конкурс малюнків та стіннівок "Бойовий листок" на тематику ЦЗ та надзвичайних ситуацій
В День цивільного захисту в Харківській гімназії N127, в ході якого було проведено:
об’єктове тренування з особовим складом та здобувачами освіти, здійснено перевірку готовності працівників та учнів до проведення евакозаходів за сигналами оповіщення; з працівниками і учнями відпрацьовані дії за сигналом „Увага всім!”, користування засобами колективного та індивідуального захисту; вчитель "Основ здоров'я" Мар'яна АКСАМЕНТОВА ознайомила зі змістом аптечки невідкладної допомоги та навчала, як надати першу домедичну допомогу при кровотечі.