Універсальні помічники

Шкільний помічник

Дитяча бібліотека он-лайн

Англійська мова

LearnEnglish Kids, LearnEnglish Teens — веселі освітні портали для дітей у віці від 5 до 12 років, 13-17-річних підлітків.

Puzzle English — канал на YouTube. Містить багато відеоуроків на різні теми: розбір граматики, секрети та поради з вивчення мови, цікаві висловлення з популярних серіалів, вимова і багато іншого.

Математика

Нигма — цей пошуковик вміє не тільки видавати посилання, але і вирішувати рівняння (розділ «Математика»).

Лови відповідь — за допомогою цієї програми можна вирішувати приклади і рівняння будь-якої складності.

Шкільна математика — тут і пояснення матеріалу, розв'язання задач і прикладів, і шпаргалки з формулами.

Біологія

Електронний підручник з біології — матеріали з ботаніки, зоології, анатомії, біології та екології. Все дуже просто і з картинками.

Енциклопедія «Флора і фауна» — зібрана інформація майже по всім видам тварин і рослин.

Теорія еволюції як вона є — для зручності всі матеріали класифіковані за рівнем складності: від 1-го до 3-го.

Географія

Географічний довідник онлайн — довідкові дані, фізичні карти і географічний атлас.

Коротка географічна енциклопедія — про все, чого навчають вчителі географії.

Органічна хімія — інтерактивний мультимедиапідручник для середньої школи.

Хімія для усіх — ілюстровані матеріали з загальної, органічної і неорганічної хімії.

ChemNet — електронна бібліотека навчальних матеріалів з хімії.

Фізика.ру — сайт для вчителів фізики, учнів 7-9 класів та їх батьків.

Ядерна фізика в інтернеті — популярно про науку. Є розділ «Матеріали для школярів».

Джерело: http://www.adme.ru/zhizn-semya/25-sajtov-s-kotorymi-roditelyam-ne-strashna-shkolnaya-programma-1029310/ © AdMe.ru